Produktet er tilføjet kurven
MVS Digi-Extend Håndtræning
Få på lager
SKU
02-010201
250 kr.
Inkl. moms:
313 kr.
MVS Digi-Extend 4 er et avanceret hånd- og fingertræningsredskab, der hjælper med at øge styrken og fleksibiliteten i dine hænder og fingre. Dette træningsredskab kan bruges til rehabilitering efter skader eller til at forbedre præstationen inden for sport eller musik.
Digi-Extend 4 …
MVS Digi-Extend 4 er et avanceret hånd- og fingertræningsredskab, der hjælper med at øge styrken og fleksibiliteten i dine hænder og fingre. Dette træningsredskab kan bruges til rehabilitering efter skader eller til at forbedre præstationen inden for sport eller musik.
Digi-Extend 4 er udstyret med fire separate fingerringe, der kan justeres individuelt for at tilpasse træningen til dit niveau og behov. Disse fingerringe er lavet af holdbart gummi og har en skridsikker overflade, der sikrer en sikker og effektiv træning.
MVS Digi-Extend 4 kan bruges til en række forskellige øvelser, herunder fingerstrækninger, fingerbøjninger og styrketræning. Det kan også bruges til at forbedre din fingerkoordination, fingerstyrke og greb.
Digi-Extend 4 er let at bruge og transportere. Det kan nemt tages med til træning i fitnesscenteret eller bruges derhjemme. Det er også et praktisk redskab til musikere og atleter, der ønsker at forbedre deres præstation.
Uanset om du ønsker at forbedre din hånd- og fingerstyrke efter en skade, eller ønsker at forbedre din fingerkoordination inden for musik eller sport, er MVS Digi-Extend 4 det perfekte træningsredskab for dig. Med dette avancerede træningsredskab kan du øge din fingerstyrke og forbedre din præstation i en række forskellige situationer.
Model navn | MVS Digi-Extend Håndtræning |
---|---|
Brand A-Å | MVS |
Varenummer | 02-010201 |
Emballage-længde (cm) | 0 |
Emballage-bredde (cm) | 0 |
Emballage-højde (cm) | 0 |
Nettovægt (kg) | 0.09 |
EAN | 714790500779 |

Skriv din egen anmeldelse